PHG opět na trhu!

S velkou radostí vám chceme oznámit, že na konci září se vrací na náš knižní trh dlouho očekávané 2 vydání českého překladu základního textu Gestalt terapeutického přístupu – Perls, Hefferline, Goodman: Gestalt terapie, vzrušení a růst lidské osobnosti. Překladatelem a iniciátorem návratu knihy je PhDr. Anton Polák. Knihu lze již nyní předobjednat v internetových obchodech.


O krizi pro veřejnost a pro lékaře – šiřte!

V sekci Ke stažení najdete návody pro veřejnost a pro lékaře jak se vyrovnat s aktuální krizí. I když jsou adresovány především těm, kteří jsou dnes „v první linii“, mohou být podpůrné pro nás všechny. Autoři, Adam Suchý a Mirek Světlák budou rádi, když je budete šířit mezi své klienty, lékaře, zdravotní sestry a všechny, jichž se aktuální situace dotýká. Děkujeme jim za aktuální a užitečný počin! Všem přejeme hodně sil, zdraví a naděje!


SAVE THE DATE: 7. česká konference Gestalt psychoterapie – 30. 4. – 2. 5. 2021

SAVE THE DATE: 7. česká konference Gestalt psychoterapie

Organizátoři 7. české konference Gestalt psychoterapie v roce 2021 zveřejnili první informace:

Termín konání: 30. 4. – 2. 5. 2021

Místo: Kongres hotel Jezerka, Seč

Téma: Gestalt lásky: člověk – vztah – rodina – skupina

Organizační výbor: IVGT (Ester Neumanová, Alena Vávrová, Magda Hazi), agentura EasyPrague (Veronika Fišerová, Karel Fišer)

Konference je akreditována AKP ČR a ČLK JEP.

Pro aktuální informace doporučujeme sledovat konferenční FB stránku: https://www.facebook.com/gestaltkonference2021/


Oslava 20 let Institutu Dialog

V pátek 24.1. se v Brně sešlo téměř 200 přátel (trenérů, absolventů i frekventantů) Českého institutu pro výcvik v Gestalt psychoterapii DIALOG, aby společně oslavili 20 let od otevření první výcvikové skupiny a od založení institutu. Mnoho účastníků akce je i našimi členy. Nahlédněte…

https://photos.app.goo.gl/V7gFpu9RqnoFqj6v7

Foto kredit: Michal Bernátek (www.myphoto.cz)


Konference HABITAT 2020

Rádi bychom, aby vaší pozornosti neunikla jedinečná konference pořádaná Mexickou národní asociací pro Gestalt s názvem HABITAT 2020. Je možné se jí zúčastnit i on-line, buď formou sledování přímého přenosu, nebo ze záznamu. Lákadlem pro vás mohou být známá jména z naší komunity – Malcolm Parlett, Lynne Jacobs, Liv Estrup, Margherita Spanuolo Lobb, Talia Bar-Yoseph Levine, Jan Roubal a další. Více informací je k dispozici zde: https://www.habitat2020.com.mx/Habitat%20-%20Virtual.html.


Zázemí – terapeutické centrum, z. s. pořádá supervizní workshop s Nancy Amendt-Lyon

Konferenční networking zafungoval a Tomáš Andrášik ze Zázemí pozval Nancy Amendt-Lyon do Brna, aby zde vedla 1-denní supervizní seminář tematicky navazující na pre-konferenční workshop „Sexualita a intimita ve vztazích“. Více informací zde: https://www.zazemi.org/seminar-nancy/… Vřele doporučujeme! (nejedná se o akci ČSGT)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Na těchto internetových stránkách jsou osobní údaje shromažďovány pouze v technicky nezbytné míře. Shromážděné údaje nejsou za žádných okolností prodávány ani jinak poskytovány třetím osobám.

Zavřít