PHG opět na trhu!

S velkou radostí vám chceme oznámit, že na konci září se vrací na náš knižní trh dlouho očekávané 2 vydání českého překladu základního textu Gestalt terapeutického přístupu – Perls, Hefferline, Goodman: Gestalt terapie, vzrušení a růst lidské osobnosti. Překladatelem a iniciátorem návratu knihy je PhDr. Anton Polák. Knihu lze již nyní předobjednat v internetových obchodech.


O krizi pro veřejnost a pro lékaře – šiřte!

V sekci Ke stažení najdete návody pro veřejnost a pro lékaře jak se vyrovnat s aktuální krizí. I když jsou adresovány především těm, kteří jsou dnes „v první linii“, mohou být podpůrné pro nás všechny. Autoři, Adam Suchý a Mirek Světlák budou rádi, když je budete šířit mezi své klienty, lékaře, zdravotní sestry a všechny, jichž se aktuální situace dotýká. Děkujeme jim za aktuální a užitečný počin! Všem přejeme hodně sil, zdraví a naděje!


SAVE THE DATE: 7. česká konference Gestalt psychoterapie – 30. 4. – 2. 5. 2021

SAVE THE DATE: 7. česká konference Gestalt psychoterapie

Organizátoři 7. české konference Gestalt psychoterapie v roce 2021 zveřejnili první informace:

Termín konání: 30. 4. – 2. 5. 2021

Místo: Kongres hotel Jezerka, Seč

Téma: Gestalt lásky: člověk – vztah – rodina – skupina

Organizační výbor: IVGT (Ester Neumanová, Alena Vávrová, Magda Hazi), agentura EasyPrague (Veronika Fišerová, Karel Fišer)

Konference je akreditována AKP ČR a ČLK JEP.

Pro aktuální informace doporučujeme sledovat konferenční FB stránku: https://www.facebook.com/gestaltkonference2021/


Oslava 20 let Institutu Dialog

V pátek 24.1. se v Brně sešlo téměř 200 přátel (trenérů, absolventů i frekventantů) Českého institutu pro výcvik v Gestalt psychoterapii DIALOG, aby společně oslavili 20 let od otevření první výcvikové skupiny a od založení institutu. Mnoho účastníků akce je i našimi členy. Nahlédněte…

tos.app.goo.gl/V7gFpu9RqnoFqj6v7″>https://photos.app.goo.gl/V7gFpu9RqnoFqj6v7

Foto kredit: Michal Bernátek (www.myphoto.cz)


Call for papers – Gestalt psychoterapie v různých kontextech

Jedinečná publikační příležitost zde https://journals.muni.cz/psychoterapie/pages/view/cfp2020. Editorem čísla časopisu Psychoterapie, které bude celé věnováno Gestalt psychoterapii je náš předseda, Michal Černík.


Konference HABITAT 2020

Rádi bychom, aby vaší pozornosti neunikla jedinečná konference pořádaná Mexickou národní asociací pro Gestalt s názvem HABITAT 2020. Je možné se jí zúčastnit i on-line, buď formou sledování přímého přenosu, nebo ze záznamu. Lákadlem pro vás mohou být známá jména z naší komunity – Malcolm Parlett, Lynne Jacobs, Liv Estrup, Margherita Spanuolo Lobb, Talia Bar-Yoseph Levine, Jan Roubal a další. Více informací je k dispozici zde: https://www.habitat2020.com.mx/Habitat%20-%20Virtual.html.


Zázemí – terapeutické centrum, z. s. pořádá supervizní workshop s Nancy Amendt-Lyon

Konferenční networking zafungoval a Tomáš Andrášik ze tomJrdffRipxaGpZ8tdPPThQL6d8NPKmvyV3edMN7mVaMetobA988KYYUZ-W4NQjIyYP_tJBnTDFRstz1PS4WS1ZkfpYr_HSB96xtEK2FGgt8QSfToLiHMiaTRKrwfc5ddakGvZ8Wd-8AUugJHWyj85FBwiFzLHYtbc7bgk1IlB15wImSLshI3Sq8XIJpGt7zCr-U938t_AcI_DcXg2perezmQ_jkcJHcu4c3P9sOVByDwyeo60LOsO95C3uKeFsW1uUSDztoRHn5Qlx_4JA&source=gmail&ust=1558678723751000&usg=AFQjCNHFEm5Xbhw_dvC1AqPTnDuYs4aDvQ“>Zázemí pozval Nancy Amendt-Lyon do Brna, aby zde vedla 1-denní supervizní seminář tematicky navazující na pre-konferenční workshop „Sexualita a intimita ve vztazích“. Více informací zde: https://www.zazemi.org/seminar-nancy/… Vřele doporučujeme! (nejedná se o akci ČSGT)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Na těchto internetových stránkách jsou osobní údaje shromažďovány pouze v technicky nezbytné míře. Shromážděné údaje nejsou za žádných okolností prodávány ani jinak poskytovány třetím osobám.

Zavřít