Ubytování: Hotel Galant****

  • Vítěz Czech Hotel Awards 2018 v kategorii kongresových hotelů.
  • Prvotřídní gastronomie, vlastní vinařství, minipivovar a wellness.
  • Zvýhodněná cena pro účastníky konference: 950 Kč/osoba/noc na 2-lůžkovém pokoji a 1.500 Kč/noc na 1-lůžkovém pokoji
  • Snídaně formou švédského stolu v ceně ubytování.
  • Neomezený vstup do wellness centra zdarma.
  • 125 parkovacích míst - pro ubytované zdarma.

Rezervace

V případě zájmu o ubytování v hotelu Galant proveďte, prosím, rezervaci přímo s hotelem a to zasláním e-mailu na adresu hotel@galant.cz. V textu nezapomeňte uvést heslo “GESTALT”, termín ubytování (podle toho zda se zúčastníte jen konference nebo i konferenčního pre-workshopu) a zda máte zájem o 1- anebo 2-lůžkový pokoj. Hotel ocení, pokud se v případě 2-lůžkového pokoje dopředu domluvíte, s kým si přejete být ubytovaní a v e-mailu uvedete i jméno druhé osoby – prosíme, ať tato osoba už e-mailovou rezervaci ubytování neprovádí, aby nedošlo k duplicitě. Pokud si přejete platbu na fakturu, uveďte to, prosím, také spolu se svými fakturačními údaji. Hotel od hostů požaduje jako garanci pobytu číslo karty včetně její expirace.

Platba

Ubytování a stravu nad rámec konferenčního poplatku (v případě, že si ji v registračním formuláři objednáte) zaplatíte na místě na hotelové recepci. Platba je možná v hotovosti nebo kartou.

Další možnosti ubytování

Mikulov jako vyhledávané turistické centrum disponuje množstvím dalších ubytovacích možností v rozmanitém standardu, a to v pěšky dostupných vzdálenostech od hotelu Galant. Jejich přehled naleznete například na oficiálních stránkách města Mikulov. Další možnosti lze nalézt např. přes portál airbnb.

Doprava a parkování

Hotel Galant nabízí celkem 125 parkovacích míst, která jsou pro ubytované zdarma (80 míst se nachází ve vnitrobloku hotelu, 45 mimo areál hotelu). V případě obsazených hotelových míst je možné parkovat na městských parkovištích v okolí hotelu, které může být zpoplatněno.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informací

Na těchto internetových stránkách jsou osobní údaje shromažďovány pouze v technicky nezbytné míře. Shromážděné údaje nejsou za žádných okolností prodávány ani jinak poskytovány třetím osobám.

Zavřít